Monthly Archives: Styczeń 2016

Biblioteka szkolna

Po feriach biblioteka szkolna zaprasza wszystkich w swoje progi. Tu ciągle się coś dzieje:) Nowe książki, nowe oblicze – choć na razie tylko częściowe – czytelni. W tak przyjemnych okolicznościach „przyrody”, z ciekawą lekturą w dłoni każdy odwiedzający może przenieść … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Biblioteka szkolna została wyłączona

Dzień Babci i Dziadka

W czwartek 21 stycznia i w piątek 22 stycznia swoje święto mieli dziadkowie. Wnuczki i wnukowie mieli okazję podziękować swoim dziadkom za ich dobre serce i bezinteresowną miłość. Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują Zetrą kurze w … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona

Szesnastynki 2016

W dniach 8-12 lutego odbywać się będą szkolne „Szesnastynki” (tydzień klas IV-VI szkoły podstawowej). Jednym z zaplanowanych działań jest zorganizowanie „Kiermaszu serc”, z którego całkowity zysk przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Hospicjum. Zachęcam wszystkich uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli:) do … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Szesnastynki 2016 została wyłączona

Ferie Zimowe 2016

W poniedziałek 18 stycznia 2016r. rozpoczęły się ferie zimowe. Przypominamy,że szkole widzimy się ponownie 1 lutego 2016r.

Posted in news | Możliwość komentowania Ferie Zimowe 2016 została wyłączona

Zajęcia w Miejskim Ośrodku Sztuki.

W środę 13 stycznia 2016r. uczniowie klasy III a III b uczestniczyli w zajęciach pt.”Oko-ucho-dotyk” w Miejskim Ośrodku Sztuki. Dzieci miały okazję za pomoca różnych zmysłów poznawać sztukę i tworzyć ją.

Posted in news | Możliwość komentowania Zajęcia w Miejskim Ośrodku Sztuki. została wyłączona

Bal karnawałowy I-III

W piątek 15 stycznia 2016r. w godzinach 9.00 do 11.15 na sali gimnastycznej odbędzie się Bal Karnawałowy dla klas I-III.

Posted in news | Możliwość komentowania Bal karnawałowy I-III została wyłączona

Zabawa na świeżym powietrzu

Dnia 7 i 8 stycznia dzieci z grupy II wybrały się na spacer po świeżym powietrzu gdyż pierwszy raz w tym roku spadł śnieg. Dzieci obserwowały zmiany w pogodzie, ulepiły bałwana i rzucały się śnieżkami. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Posted in news | Możliwość komentowania Zabawa na świeżym powietrzu została wyłączona

Rejonowy Konkurs Językowy

W czwartek 7 stycznia 2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 16 odbędzie się Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego. W tym dniu uczniowie naszej szkoły mają skrócone zajęcia.

Posted in news | Możliwość komentowania Rejonowy Konkurs Językowy została wyłączona