Monthly Archives: Grudzień 2016

Wigilia w Przedszkolu

Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przed świętami zorganizowały wraz ze swoimi paniami uroczystą Wigilię. Podczas świętowania nie zabrakło kolęd i świątecznych piosenek.

Posted in news | Możliwość komentowania Wigilia w Przedszkolu została wyłączona

Boże Narodzenie

Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem, Nad dzieciątka snem.

Posted in news | Możliwość komentowania Boże Narodzenie została wyłączona

Projekt „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

Rządowy Program ,,Bezpieczna i przyjazna szkoła” zadanie rekomendowane : projekt ,, Rodzina i Szkoła zdrowym,bezpiecznym i przyjaznym środowiskiem ucznia” Zadanie współfinansowane ze środków Wojewody Lubuskiego. – spotkania szkoleniowe dla nauczycieli, prowadzone przez pracownika GCPR, – spotkania szkoleniowe dla rodziców,prowadzone przez … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Projekt „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. została wyłączona

Wigilia Przedszkolna

Przedszkolaki przed świętami ubrały się bardzo uroczyście,a to z powodu grupowej wigilii. Dzieci poznały zwyczaje i tradycje świąteczne, próbowały smakołyków ze świątecznego stołu,ale miały również okazję do wspólnej zabawy na dywanie.

Posted in news | Możliwość komentowania Wigilia Przedszkolna została wyłączona

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt

Z przyjemnością przekazujemy informację o zakończeniu zbiórki karmy. Dziękujemy wszystkim, którzy bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę karmy. Przedstawiamy wyniki zbiórki w poszczególnych klasach: klasa I a 7 kg 910g klasa I b 34 kg klasa II a 52 kg … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt została wyłączona

Wyjście do teatru – „Królowa Śniegu”

Dnia 16 grudnia ( piątek) klasy I i II pojechały do Teatru na spektakl pt. ” Królowa Śniegu”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały całe przedstawienie, na końcu spektaklu w Teatrze pojawili się Stary i Współczesny Mikołaj, którzy obdarowali dzieci słodkim poczęstunkiem.

Posted in news | Możliwość komentowania Wyjście do teatru – „Królowa Śniegu” została wyłączona

„Doktor Ząbek” w pierwszej klasie

Dnia 14 grudnia klasę I A odwiedziła szkolna pielęgniarka, która rozmawiała z uczniami o higienie jamy ustnej oraz o filmie edukacyjnym, który dzieci oglądały wcześniej ” Doktor ząbek”.

Posted in news | Możliwość komentowania „Doktor Ząbek” w pierwszej klasie została wyłączona

„RODZINNY KONKURS NA BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ”

Dziękuję bardzo serdecznie uczniom i rodzicom klas I-III za uczestnictwo w świątecznym konkursie. Bombki są przepiękne, wpłynęło bardzo dużo ciekawych, oryginalnych i niepowtarzalnych prac. Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie dyplomów nastąpi w poniedziałek. Wszystkie bombki zostały zawieszone na szkolnej choince. Organizator: … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania „RODZINNY KONKURS NA BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ” została wyłączona

Warsztaty w Miejskim Ośrodku Sztuki

W piątek 2 listopada 2016r. uczniowie klasy III b uczestniczyli w zajęciach pt.”Teatr ożywionej formy” w Miejskim Ośrodku Sztuki, które prowadziła Karolina Miłkowska – Prorok. Dzieci miały okazję za pomocą różnych zmysłów poznawać sztukę i tworzyć ją.

Posted in news | Możliwość komentowania Warsztaty w Miejskim Ośrodku Sztuki została wyłączona

Warsztaty w Miejskim Ośrodku Sztuki

14 grudnia 2016r. (środa) klasa III b klasa odwiedziła Pracownię Działań Artystycznych „Edukacja Muzyczna Portato” . Uczniowie uczestniczyli w świątecznych warsztatach, pt.”Świąteczne pudełko na świąteczne ciasteczka techniką scrapbookingu”. Wszyscy pracowali w pocie czoła, aby swoje pudełko udekorować jak najlepiej i … Continue reading

Posted in news | Możliwość komentowania Warsztaty w Miejskim Ośrodku Sztuki została wyłączona