Europejski Dzień Języków Obcych

djo
W związku ze zbliżającym się „Europejskim Dniem Języków Obcych” (26 września) zespół nauczycieli uczących języka angielskiego oraz niemieckiego w naszej szkole ogłasza konkurs na makietę słynnej budowli krajów europejskich. Jury, przy wsparciu Dyrekcji szkoły wyłoni autorów trzech zwycięskich budowli z każdego poziomu szkoły (klasy I-III, IV-VII, Oddziały Gimnazjalne oraz LO), które wyróżniać się będą pod względem staranności wykonania, oryginalności oraz wkładu pracy. Liczymy na współpracę i pomoc rodziców uczniów!
Prace dostarczamy do gabinetów ww. nauczycieli do dnia 26 września. Pełna lista zwycięzców podana zostanie w ogłoszeniu Librus w dniu 27 września. Prace stanowić będą część ekspozycji na korytarzu B2.