Bal Jesieni w przedszkolu

Słonecznie i radośnie za oknem, tak jak w naszym przedszkolu. A to wszystko za sprawą Balu Jesieni, który odbył się 27 października 2017. Na specjalne zaproszenie Pani Jesieni, która niestety nie mogła uczestniczyć w Balu, przybyły leśne skrzaty, wróżki, jeżyki, muchomorki i wiele innych jesiennych ludzików. Bal rozpoczął się listem od Pani Jesieni, która przeprosiła w nim za swoją nieobecność, przekazała wskazówki dla prowadzących, p. Eli Bakunowicz oraz p. Kasi Izydorek i życzyła miłej zabawy. Dalej muzyka radośnie grała i wszystkich przedszkolaków do tańca porywała. Przerywnikami w tańcach były przygotowane zabawy i zagadki jesienne.Przed balem ogłoszony został konkurs plastyczny dla dzieci wraz z rodzicami pt. ,,Kapelusz Pani Jesieni”. Konkursowych kapeluszy wpłynęło aż 7, z czego się bardzo cieszymy. Wszystkie prace zostały nagrodzone oraz wyeksponowane w holu przedszkola.Uczestnicy balu bawili się doskonale, czego dowodem były przepiękne uśmiechy na twarzach. A my nie możemy się doczekać już następnego.