„Jesień w Księgarni”

W piątek 20 października 2017 zakończył się konkurs plastyczno-techniczny na wykonanie ozdób i dekoracji na temat „Jesień w Księgarni”, wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 w Gorzowie Wlkp.
Dzieciaczki wykazały się nie lada pomysłowością i miałyśmy twardy orzech do zgryzienia aby ustalić zwycięzców. Nagrodzone zostanie 5 prac, ale będą również nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników 🙂 Zwycięzców zaprosiłyśmy na oficjalne wręczenie nagród do naszej Księgarni przy ulicy Sikorskiego 106 w poniedziałek 6 listopada 2017 r. Bardzo dziękujemy Pani Marzenie Tomczyk – koordynatorce konkursu za pomoc i współpracę, a tymczasem zapraszamy wszystkich do odwiedzin i podziwiania prac, bo naprawdę warto!

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskich prac pod poniższym linkiem
Jesień w księgarni – zwycięskie prace.