Noc w Szkole

W piątek 17 listopada 2017, uczniowie klas III a, III b ,III c i III d wraz z nauczycielami uczestniczyli w „Nocy w Szkole”, która polegała na tym, że po wspólnej zabawie uczniowie zostali w szkole na noc. Uczestnicy spotkali się w swoich klasach o godzinie 19.00 , po czym pani dyrektor Joanna Dera na korytarzu powitała uczniów na specjalnym mini apelu. Po apelu przyszedł na Zumbę, a po niej uczniowie na stołówce zjedli specjalnie przygotowaną kolację. Pełni sił, uczniowie zostali podzieleni na grupy i w świetle latarek, przy całkowicie ciemnych korytarzach wzięli udział w podchodach. W chwili, gdy jedna grupa uczestniczyła w podchodach, a druga grupa czekała na odnalezienie w ukryciu, inne grupy wykonywały różne zadania i bawiły się w klasach. Jednym z elementów „Nocy w szkole” była projekcja filmu na sali gimnastycznej, która stała się na jedną noc sypialnią uczniów. W sobotę rano, po pobudce i zjedzeniu śniadania, uczniowie rozeszli się do domów. Składamy serdeczne podziękowania, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie akcji.