Uroczyste Jasełka w przedszkolu

6 – latki z Grupy III we wtorek 19.12. i w środę 20.12.2017 postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną i wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki oraz zaproszeni goście, m.in. klasę Ia oraz klasę Ib wraz z cudownymi paniami wychowawczyniami.Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.Po przedstawieniu odbyło wręczenie nagród za konkurs świąteczny, polegający na wykonaniu bożonarodzeniowej ozdoby. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy wykonania tak wspaniałych ozdób.