Zima w Księgarni- ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

W poniedziałek, 8 stycznia dziewięcioro uczniów klas I- III SP pod opieką pani Marzeny Tomczyk udało się do Księgarni Tak Czytam przy ul. Sikorskiego 106. Celem wyjścia było poznanie wyników konkursu „Zima w Księgarni” oraz wręczenie nagród. Oto wyniki:

I miejsce- Amelia Kowalczyk (I C)
II miejsce- Samuel Espada- Klim (I C)
III miejsce- Alex Dowejko (III C)

Wyróżnieni:
 Zuzanna Gabryś (III D)
 Wiktor Kacprowicz (II B)
 Paulina Sobkowiak (I C)
 Kaja Dębińska (I C)
 Helena Sulikowska (I C)
 Mateusz Demski (II A)

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym, a także wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy wszystkim bliskim uczniów, którzy przyczynili się do wykonania przepięknych dekoracji. Dziękuję też Pani Annie Dowejko za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wyjścia. Dziękuję Paniom Kotomskiej i Buchmiet za dbałość o prace oczekujące na dostarczenie do Księgarni.
Kolejny konkurs pod patronatem gorzowskiej Księgarni to: „Książka na Walentynki”. Tym razem Wasze prace mają zachęcić do przeczytania książek o przyjaźni, miłości. Szczegóły na plakatach, w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej SP 16.