Wideokonferencja uczniów klasy I C z uczniami klasy 1A z Zespołu Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcach

W dniu 5 marca 2018 roku uczniowie klasy IC połączyli się przez portal eTwinning i wzięli udział w wideokonferencji. Uczniowie biorący udział w projekcie Twórzmy razem i grajmy w gry! poznali się nawzajem, krótko mówiąc o sobie i lubianych przez siebie grach. Dzieci poznały też tworzone w ramach projektu gry, którymi w przyszłości wymienią się. Media mogą sprzyjać edukacji już w najmłodszych klasach. Dzięki doskonale zaopatrzonym gabinetom uczniowie mogą na żywo porozmawiać ze sobą nawet, jeśli dzielą je setki kilometrów. Już nie możemy doczekać się wymiany stworzonych przez nas gier!