Podsumowanie akcji „Pocztówkowe Przedszkole”

Przedszkolaki z Grupy III od lutego do kwietnia przystąpiły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Pocztówkowe przedszkole”. Główną ideą programu było propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji w formie papierowej, natomiast głównym celem była wymiana pocztówek z innymi przedszkolami z całej Polski, zapoznanie z mapą Polski oraz promowanie własnego regionu i przedszkola. Finaln elementem programu to stworzenie mapy Polski „Pocztówkowych przedszkoli”, które z dumą prezentuje sukces na holu oddziału przedszkolnego.Na mapie przedszkolaki zaznaczały miejscowości, z którymi nawiązały wymianę pocztówkową. Cała akcja wszystkim sprawiała dużo radości, cieszyliśmy się z każdej kartki i szkoda tylko, że to już koniec pocztówkowego przedszkola. Z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrawiamy naszych nowych przyjaciół.