Jak nie czytam, jak czytam” – druga edycja

W piątek 8 czerwca 2018r., uczniowie naszej szkoły spotkali się wraz z nauczycielami na boisku szkolnym, aby po raz drugi wziąć udział w akcji masowego czytania w jednym momencie i tym samym pobić rekord sprzed roku. Na trzeciej godzinie lekcyjnej uczniowie najpierw, siedząc na trawie, czytali swoje ulubione i wybrane przez siebie książki, a gdy na dachu sali gimnastycznej pojawiła się pani Jowita Kotomska, wszyscy utworzyli datę nawiązującą do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości: 1918 – 2018. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz wychowawcom i dzieciom z naszego przedszkola, Przedszkola Miejskiego nr 10 im. Jasia i Małgosi oraz Przedszkola Miejskiego nr 21 im. Misia Uszatka za udział w naszej akcji. W tym dniu czytały około 360 osób!, które zostaną wzięte pod uwagę podczas ogólnopolskiego liczenia. Miło nam poinformować, że tegoroczna akcja zgromadziła więcej czytelników niż w zeszłym roku! Wszystkim jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

This entry was posted in news. Bookmark the permalink.

Comments are closed.