Światowy Dzień Uśmiechu w Oddziałach Przedszkolnych

„Mały, czy duży niech zawsze pamięta, aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta!”
Co roku w pierwszy piątek października przypada wyjątkowe święto – Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego dnia jest żółta uśmiechnięta buźka oraz dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom. I właśnie takim dniem w Grupie I był 05 października 2018 r. Przedszkolaki z grupy od samego rana przemierzały korytarze przedszkola i szkoły rozdając swoje szczere uśmiechy wszystkim uczniom, pracownikom i nauczycielom.Nie mogło zabrakło oczywiście gimnastyki buzi i języka, wspólnego rozśmieszania się oraz wielu innych aktywności, które kończyły się śmiechem. Akcja się udała! Wszyscy odwdzięczali się uśmiechem. Przedszkolaki swoim gestem chciały pokazać, że uśmiech jest darem, którym możemy obdarować drugiego człowieka i nic nas to nie kosztuje.Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych podopiecznych, nauczycieli, a także rodziców.