Bal karnawałowy.

Dnia 13 lutego 2015 roku w oddziałach przedszkolnych miała miejsce długo oczekiwana impreza – Bal karnawałowy. Dzieci przyszły do przedszkola w nieco odmiennych strojach niż zwykle. Dziewczynkom w tajemniczy sposób, przez jedną noc, urosły długie włosy,
a chłopcom muskuły. Wychowawczynie również zmieniły się nie do poznania. Wśród przebierańców można było spotkać: księżniczki, baletnice, wróżki, czarownice, cheerleaderki, piratów, superbohaterów, klaunów, policjantów, kowbojów i wiele innych tajemniczych postaci. Podczas dwóch godzin zabawy dzieci tańczyły w parach, w pociągach, były także taneczne solówki. Po serii tańców konieczny był odpoczynek, który pomogli zorganizować rodzice. Przedszkolaki w swoich salach znalazły orzeźwiające soki owocowe, ciasta, faworki, rogaliki a także owoce. Zabawa była wyśmienita i wszyscy zmęczeni ale uśmiechnięci rozeszli się do domów.