Wycieczka do Berlina

W poniedziałek 30 maja 2016r., uczniowie z klasy III a i III b uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Berlina. Dzieci miały okazję zobaczyć i przejść się po stolicy Niemiec. W programie było m.in, zwiedzanie dzielnicy rządowej, Bramy Brandenburskiej, przejście ulicą Unter den Linden. Dzieci zwiedziły Oceanarium, przejechały się szklaną windą na wysokość 25 metrów wśród egzotycznych ryb. Dużym zainteresowaniem cieszyła się fabryka LEGO i przyległy do niej plac zabaw. Wszyscy z radością przyjęli wiadomość o posiłku w Mc Donaldzie. Podczas podróży z okien autokaru widać było lotnisko Schonefeld oraz startujące samoloty. Wycieczka przebiegała w fantastycznej atmosferze, a na zakończenie uczniowie otrzymali upominki. Opiekunami podczas wyjazdu byli: p. Elżbieta Jurasz, p.Elżbieta Zjawin, p. Krzysztof Klukiewicz oraz rodzice p. Dorota Szewczuk i p. Monika Ozimek.