Kasztanowy zawrót głowy.

W tym roku zbiórka kasztanów w klasach I-III zakończyła się dużym sukcesem. Udało się pobić ubiegłoroczny rekord. Według obliczeń zebraliśmy ponad 4 tony kasztanów. Do tego stopnia zakoczyliśmy wszystkich w tym organizatora, że nie był w stanie przyjąć wszystkich naszych kasztanów. Nic straconego. Część naszych zbiorów w waszym imieniu przekazaliśmy do Nadleśnictwa Międzyrzecz tylko po to aby pomóc zwierzętom leśnym przetrwać zimę. Jak sięokazuje, kasztany to najlepszy przsmak saren, jeleni i dzików. Pan leśniczy był nam bardzo wdzięczny za dar i zapowiedział na wiosnę niespodziankę.
klasa I a 71 worki
klasa I b 9 worków
klasa II a 14 worków
klasa II b 22 worki
klasa II c 28 worków
klasa II d 29 worków
klasa III a 24 worki
klasa III b 9 worków
klasa III c 102 worki
Oddziały Przedszkolne -10 worków

Niewątpliwie rekordzistą zbiórki kasztanów „KASZTANOBRANIE 2016” została klasa III c z wynikiem 102 worków.
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom , które zbierały i przynosiły kasztany do szkoły.