Startują „tygodnie aktywnych działań” poszczególnych szkół!

Bez tytułu
„Szesnastynki”- tydzień zabaw, konkursów oraz innych działań związanych z tematyką serca już na stałe wpisane zostały w kalendarz wydarzeń w naszej szkole. W tym roku szkolnym odbywać się one będą w dniach 13-17 lutego i obejmować poniższe zadania zaplanowane przez uczniów oraz nauczycieli klas IV-VI.

1. Konkurs recytatorski o tematyce miłosnej (p. Anna Minorowicz)
2. Walentynkowy konkurs matematyczny (p. Maja Pokorniecka)
3. Konkurs przyrodniczy „Serduszko puka w rytmie cha cha…”
(p. Marcin Krupa)
4. Walentynkowe zawody sportowe (nauczyciele wychowania fizycznego)
5. Konkurs „Fall in love with English” (p. Hanna Florek, p. Magda Kubiak)
6. Historie zakochanych par… (p. Anna Szmania)
7. UWAGA! 17 lutego, długa przerwa ( a dla wytrwałych cały dzień) bez telefonu komórkowego. Dla odmiany, gry karciane oraz tablice do gier na korytarzu B3.
8. Poczta walentynkowa (14 lutego), długa przerwa, korytarz B2
9. Konkurs „Poszukiwacze 16 serc” (szczegóły tablica SU, odpowiedzialni W. Tomczak oraz D. Boczko)
10. Konkurs „Drugie życie recyklingowych serc” (termin: 15 lutego, max. średnica pracy 20 cm, prace dostarczamy do p. Anny Minorowicz)
11. Konkurs „Nasze ukochane hobby” (autorka pomysłu: Ola Trukan,
opis + ilustracja w formacie A3, termin: 13 lutego, prace dostarczamy do
p. Marcina Krupy)
META SZESNASTYNEK: karnawałowy bal przebierańców (21 lutego)
Podsumowanie „Szesnastynek” odbędzie się 25 lutego, w piątek o godzinie 11:55 w stołówce szkolnej. W trakcie apelu wręczone zostaną dyplomy oraz nagrody dla najbardziej zaangażowanych oraz wyróżniających się uczniów.
Za prawidłowy przebieg wszystkich działań odpowiadać będzie p. Anna Minorowicz, przy silnym wsparciu Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Przez cały tydzień uczniowie zwolnieni będą z wszelkich form sprawdzania wiedzy. Życzymy udanej zabawy i megaaktywności!