MegaMisja

IMG_2786[1]

IMG_2793[1]

IMG_2798[1]
Dzisiejsze zajęcia przebiegły sprawnie i wesoło. Uczniowie wspaniale pracowali i mieli głowy pełne pomysłów. Ferie zimowe sprawiły, że zatęsknili za MegaMisją i nowymi zadaniami. Dzięki temu powstały piękne i kolorowe plakaty promujące filmy pt.: „Baletnica i Psotnik” oraz „Psotnik
i przyjaciele”. Dzieci wykorzystały megamisyjne tablety do wykonania wspólnych zdjęć ekip filmowych. Wyjaśnialiśmy wspólnie pojęcia: UPUBLICZNIAĆ i UWIECZNIĆ. Uczniowie wiedzą, że każdy ma prawo decydować o publikacji swojego wizerunku i swojego utworu oraz że osobami odpowiedzialnymi za taką decyzję w przypadku wizerunku dziecka są jego rodzice lub opiekunowie. Na koniec zajęć uzupełnialiśmy dymki z materiału pomocniczego „Komiksowe scenki”.