X Konkurs Świetlic Szkolnych „ŚWIETLICJADA” 2017

IMG_3106

Dnia 20.04.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Gorzowie odbył się X już Konkurs Świetlic Szkolnych „ŚWIETLICJADA”. W konkursie brały udział dzieci z klas I-III. Jest to konkurs drużynowy. Każda drużyna składa się z 3 osób: po 1-ej osobie z klasy I, II i III. Naszą świetlicę reprezentowali: Alicja Namińska z kl. I a, Wiktoria Polna z kl. II c
i Damian Antonowicz z kl. III b. Konkurs przebiegał w trzech etapach: sprawność myślowo – logiczna (quiz – odpowiedzi z różnych dziedzin wiedzy, zagadki, kalambury itp.); sprawność fizyczno – zręcznościowa (np. rzut woreczkiem do celu, szybkość, skoki na skakance itp.) oraz dostarczenie gotowej pracy plastycznej – tym razem należało wykonać i przynieść na konkurs grę planszową. Nasi uczniowie zdobyli w sumie 26 punktów i zajęli 3 miejsce (tracąc tylko 1 punkt do miejsca 2). GRATULACJE!
IMG_3091

IMG_3085